Весілля

Весільні фото: миті, які важливо пронести крізь усе життя

Місяці планування, тижні підготовки й всього доба на те, щоб насолодитися калейдоскопом відчуттів, коли ви скажете одне одному «ТАК». Весільні фото здатні зафіксувати миті щастя – справжні емоції, щирий сміх, хвилювання та любов, якої, здається, вистачить із запасом на кожного присутнього.

Створення весільного фотоальбому – творчий процес, в якому важливо передати все. І зворушливу атмосферу, і унікальні деталі, і почуття, і концепцію свята.

Микола Стрелюк – це професійний фотограф у Львові, завдання якого – не просто зробити красиві і якісні фото. Своєю метою Микола ставить емоції, в які йому належить зануритися під час роботи з вашою парою. Вони різні, і це прекрасно. Жодних шаблонних постановок, стандартного сценарію прогулянки – тільки творче бачення і знаходження того самого кадру, який пізніше викличе у вас посмішку і ніжне відчуття ностальгії.

Фотосесія у Львові проводиться в зручному для пари форматі – без нав'язування ідей, з використанням сучасної техніки та унікального авторського підходу. Саме останній і є запорукою створення фото, здатних зачепити до мурашок або розвеселити до сліз.

Замовити зйомку